Water Service

Keep Your Vehicle Clean and Smart Like You

Kuaför Hizmeti

Aracınızı nasıl temizliyoruz?

Sizden teslim aldıktan sonra aracınızla tanışıyoruz. Önce her yerini kontrol edip nerelerin ne derecede temizliğe ihtiyacı olduğunu kontrol ediyoruz. Ardından temizleme işlemlerine başlıyoruz.

Önce paspasları çıkarıp elektrik süpürgesi ile komple kaba tozları süpürüp temizliyoruz (koltuklar dahil).

Uygulamaya ilk olarak tavandan başlıyoruz. Tavan döşemesini sıcak buhar püskürterek yumuşatıp, mikrofiber bez ile silerek temizliyoruz. Tavanda kesinlikle fırçalama ve vakumlama yapmıyoruz. Tavanda fırça ve vakum sarkma ve bozulmalara neden olabilir.

Tavandan sonra önce sol ön koltuk olmak üzere sonrasında arka koltuklara son olarak sağ ön koltuğa geçiyoruz. Koltuklar insan sağlığına zararsız leke çıkarıcı deterjanla ilaçlanır. Sonrasında koltukların her birini makina ile fırçalarız. Son olarak güçlü vakum cihazı ile yumuşamış olan tüm kirleri vakumlayarak alıyoruz. Elektrik süpürgesi ile çektirmek en önemli kısımlardan biri. Çünkü güçlü vakum ile çekilmeyen kirler yine aynı yerinde kalacağından diğer tüm işlemlerin bir faydası olmayacak.

Ardından aracın kapı içlerini (kapı iç döşemesi ve plastik aksamlar) temizlemeye başlıyoruz. Koltuklarda olduğu gibi önce fırçalama, elektrik süpürgesiyle çektirme ve plastik aksamların temizlenmesini yapıyoruz. Kapı içleri temizlendikten sonra aracın tabanına daha güçlü deterjan karışımı püskürtüp daha sert fırça ile fırçalayıp kirlerin çıkarılmasını sağladıktan sonra elektrik süpürgesiyle çektiriyoruz.

Temizlik Modelleri

Temizleme Modelleri
  • Basınçlı Buharla Hijyenik Temizleme
  • Araç İçi Kurutma Uygulaması
  • Düşük Basınçlı Su İle Yıkıyoruz?
  • lastikleri de parlatıp temizleme işlemlerinin tümünü bitiriyoruz.

7/24 HIZLI SERVİS

+905333101555

RANDEVU AL

info@doganoto.com.tr

YEDEK PARÇA

Teklif Alın

Hakkımızda

Çalışma Saatleri:

 

Hafta İçi: 09.00 - 18.00

Pazar    : Kapalı

Yedek Parça Mağazamız